Poznaj zespół gabinetu stomatologicznego - Leśnica, Wilkszyn, Stabłowice

Nasz doświadczony zespół stomatologiczny, składający się z wykwalifikowanych lekarzy i personelu, stoigotowy, by zapewnić Ci kompleksową opiekę dentystyczną.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz regularnej kontroli, leczenia czy też zabiegów kosmetycznych, nasza praktyka oferuje szeroki zakres usług.

Dzięki naszym nowoczesnym technologiom i indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta gwarantujemy wysoką jakość i satysfakcję.

Pragniemy, abyś czuł się komfortowo i pewnie podczas wizyty u nas, dlatego staramy się tworzyć przyjazną atmosferę w naszej placówce.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszych usług i możliwości umówienia wizyty.

Doświadczony zespół stomatologiczny
Lekarz dentysta Katarzyna Bińczycka

Katarzyna Bińczycka

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na wydziale Lekarsko Stomatologicznym.

Z pasją i zaangażowaniem dba o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów, stosując najnowsze metody leczenia oraz zapewniając indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym dorosłych oraz dzieci oraz kompleksowym leczeniu protetycznym.

Prywatnie lubi dobrą kuchnię, jazdę na rowerze oraz podróżowanie.

Właściciel gabinetu.

Lekarz dentysta Patrycja Nowak

Patrycja Nowak

lekarz dentysta

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Zawodowo interesuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią estetyczną oraz chirurgią. To właśnie w tych dziedzinach stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności.

Przyjmuje również najmłodszych pacjentów.

Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta po zakończonej wizycie.

Lekarz dentysta Aleksandra Lechowska

Aleksandra Lechowska

lekarz dentysta

Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem endodontycznym w powiększeniu oraz stomatologią dziecięcą. Ukończyła Wrocławski Uniwersytet Medyczny.

W codziennej praktyce stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach stomatologicznych. Priorytetem jest dla niej indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz budowanie z nim dobrej relacji lekarz-pacjent opartej na empatii i wzajemnym zrozumieniu.

W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, pływać i czytać książki.

Lekarz dentysta Bartosz Chwaliszewski

Bartosz Chwaliszewski

lekarz dentysta

Studia na wydziale Medycyny i Stomatologii ukończył w Szczecinie w 2020 roku. Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej, obecnie pracownik Kliniki Chirurgii Stomatologicznej w USK we Wrocławiu.

Uczestnik licznych kursów i sympozjów,  członek międzynarodowych stowarzyszeń implantologicznych ICOI oraz ICOI Europe, a także Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. 

W wolnym czasie miłośnik podróży autostopowych, muzyki, dobrej kuchni i narciarstwa alpejskiego. 

Asystentka stomatologiczna Aleksandra Kandefer

Aleksandra Kandefer

asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna, aktualnie ucząca się na kierunku higienistki stomatologicznej, cechuje się wyjątkowym podejściem do pacjentów, starając się zawsze zapewnić im komfort podczas wizyt.

Z zaangażowaniem wspiera zabiegi stomatologiczne, dbając o sprawną i przyjazną atmosferę. Dzięki doświadczeniu w pracy z dziećmi, potrafi nawiązać kontakt nawet z najbardziej wymagającymi pacjentami i zachęcić ich do współpracy. Szczególne zainteresowanie budzi u niej udział w zabiegach chirurgicznych.

Poza pracą pasjonuje się kryminologią, zwłaszcza badaniem starych archiwów kryminalnych. Regularnie uprawia jogę i ćwiczenia siłowe, a w wolnym czasie relaksuje się grając w gry online

Asystentka stomatologiczna Daria Kunaszewska

Daria Kunaszewska

asystentka stomatologiczna

Z wykształcenia magister zarządzania, która postanowiła realizować się jako asystentka stomatologiczna z aspiracją do przyszłego zdobycia tytułu higienistki.

Najczęściej asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, dbając o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. 

W życiu prywatnym wykorzystuje czas na treningi, szczególnie w dziedzinie sztuk walki, oraz pasjonujące podróże, które pozwalają jej odkrywać nowe zakątki świata i poszerzać horyzonty.

Profilaktyka i leczenie

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów i wizyty w naszym gabinecie. Stomatologia Bińczycka to sprawdzony i ceniony dentysta w okolicy Leśnicy - lokalizacja jest przyjazna również dla mieszkańców Stabłowic innych rejonów Wrocławia.

Cennik

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

Katarzyna Libor - Mazur

6 miesięcy temu

Mój ulubiony gabinet stomatologiczny. Bardzo polecam.

Kasia Obczajtor

miesiąc temu

Pani Kasia , jest najlepsza . Zawsze swoją pracę wykonuje sumiennie , solidnie , a ja za każdym razem wychodzę z gabinetu uśmiechnięta i zadowolona. Nie zmienię już nigdy stomatologa : )

Emil Vogel

7 miesięcy temu

Na samą myśli o stomatologu przechodziły mnie dreszcze. Teraz z miłą chęcią wracam i polecam każdemu kto boi się że będzie bolało. Panie które osuwają zęby bardzo miłe 🙂 mija 5 godzina od usunięcia zęba i nie czuje patetycznie żadnego bólu.

Maciej Monczynski

7 miesięcy temu

Polecam. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Miła obsługa.

Julian Kosik

10 miesięcy temu

Dziś byłem po raz kolejny na wizycie. Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. I jeszcze do tego po sąsiedzku. Polecam!.

Krzysztof Piwowar

rok temu

Naprawdę polecam Krzysztof. Stomatolog jest najlepszy przy ulicy Józefa Wąsowicza 1,3,5. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Stomatologia Bińczycka. Bardzo miła obsługa profesjonalne podejście do Klienta.

Natalia Bierut

rok temu

Bardzo polecam Panią Doktor. Wizyta jak zawsze bez bólu i w miłej atmosferze. :)

Przemysław B

2 lata temu

Serdeczeni polecam. Robione leczenie kanałowe pierwszy raz w życiu, miałem lekkiego stracha. Natomiast w gabinecie pełen profesjonalizm, bezpboleśnie, fajne ceny, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone, przyjemna atmosfera. Polecam serdecznie.

Magdalena Szewczyk

3 lata temu

Razem z mężem leczyliśmy zęby u Pani doktor. Oboje jesteśmy zadowoleni z wizyt, które przebiegły w pełnym profesjonalizmie. Zero pośpiechu, duża dawka cierpliwości i otwartość na klienta. Jeden z lepszych stomatologów we Wrocławiu. Polecamy!

Marta J.

3 lata temu

Świetna stomatolog z super podejściem do dziecka. Córka miała wyrywane 2 zeby bo nie chciały wypaść, a pojawiły się już nowe. Wszystko sprawnie, szybko i niedrogo. Córka dzięki takim osobom nie boi się wizyt u dentysty :) polecam.

Zaplanuj dojazd

Zaplanuj dojazd do gabinetu